ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

 

در اینبخش درمورد خانم پاریس هیلتون صحبت میکنیم. پاریس هیلتون یک مولتی میلیاردر اسـت کـه مثل کیم کارداشیان و دنیا جهانبخت یک سلبریتی الکی مشهور اسـت کـه در عرصه هنر استعداد چندانی ندارد. بـه هرحال خیلی ها وی را می شناسند و حواشی همیشه با او بوده مثل: انتشار فیلم رابطه جنسی او کـه اسمش را بیشتر بر سرزبان ها انداخت، در ادامه خودرو هـای لاکچری این مولتی میلیاردر را می بینیم.

 

شـما بهتر از مـا می دانید وقتی پول و ثروت داشته باشید، خوش‌ سلیقه‌ هم میشوید ودر همین راستا شاهد خودروهایی بسیار شیک و اشرافی در گاراژ پاریس هیلتون هستیم. برای نمونه می توان بـه بنتلی‌ها و فراری‌هاي پاریس هیلتون اشاره کرد. این سلبریتی کـه حاشیه‌هاي زیادی را نیز در زندگی خودش تجربه کرده، مدعی اسـت بـه لکسوس ال‌.‌اف‌.‌اي عشق می‌ورزند و  این اتومبیل چیزی حدود ۳۵۰ هزار دلار قیمت دارد.

 

ماشین مرسدس‌ بنز اس ال‌ آر مک‌ لارن

وقتی برند مرسدس‌بنز با مک‌لارن برای ساخت یک ماشین همکاری کند کاملاً مشخص اسـت کـه یک خودروی فوق‌سریع و زیبا را شاهد خواهیم بود. مرسدس‌بنز ال.‌ال‌آر مک‌لارن دقیقاً همان چیزی اسـت کـه یک سلبریتی آرزویش را دارد. بهمین دلیل نیز پاریس هیلتون کـه علاقه زیادی بـه برند مرسدس‌بنز دارد و از عاشقان مک‌لارن اسـت یک دستگاه مرسدس‌بنز اس‌.‌ال.‌آر مک‌لارن رابه گاراژ خودش اضافه کرده اسـت.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

همان‌گونه کـه از این خودروی زیبا انتظار میرود شتاب بسیار خوبی دارد ودر عرض ۳.۷ ثانیه بـه یک‌صد کیلومتر در ساعت شتاب میگیرد و پس از گذشت ۳.۷ ثانیه این ماشین بـه سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت می رسد. مرسدس‌بنز ا‌س.‌ال‌.‌آر مک‌لارن چنین سرعت و شتابی را مدیون پیشرانه V8 این ماشین اسـت و این موتور چیزی حدود ۶۱۷ اسب‌ بخار نیرو تولید می کند.

 

ماشین مرسدس‌ بنز اس‌ ال‌ اس ای‌ ام‌ جی

تجربه نشان داده اسـت پاریس هیلتون عشق پایان ناپذیری بـه برند مرسدس‌بنز دارد و هرچقدر هم کـه مرسدس‌بنز بخرد بازهم آتش عشق او بـه این برند خاموش نمیشود. در همین راستا یک دستگاه مرسدس‌بنز اس‌.ل‌.‌اس اي‌.‌ام‌.‌جی بسیار زیبا و شیک را در گاراژ پاریس هیلتون می بینیم. این اتومبیل درکنار زیبایی کـه دارد بسیار سریع و چابک نیز هست و از یک پیشرانه V8 با ۵۶۳ اسب‌ بخار نیرو بهره میگیرد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

این مرسدس‌بنز زیبا و اشرافی در عرض ۳.۵ ثانیه از سرعت صفر بـه ۱۰۰ کیلومتر در ساعت میرسد و بیشترین سرعت این اتومبیل معادل ۳۱۵ کیلومتر در ساعت اسـت. مرسدس‌بنز اس‌.‌ال‌.‌اس اي‌.‌ام‌.‌جی کـه پاریس هیلتون سوار آن می شود دارای ۷ دنده خودکار و اتوماتیک اسـت مدل ۲۰۱۲ این ماشین ۲۲۵ هزار دلار قیمت دارد.

 

خودرو فراری کالیفرنیا

فراری ازآن برند‌هایي اسـت کـه حتی اگر عاشق ماشین نباشید بازهم فراری را می‌شناسید، پاریس هیلتون نیز کـه کلکسیون خودروهایش از علاقه او بـه ماشین‌هاي سریع و پرسرعت حکایت دارد یک دستگاه فراری کالیفرنیا رابه این کلکسیون اضافه کرده تا گاراژ خودرو هـای پاریس هیلتون از برند فراری هم یک محصول داشته باشد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

فراری کالیفرنیا یکی از چابک‌ترین فراری‌هاي دنیا اسـت و از یک پیشرانه V8 بهره می برد، این پیشرانه ۵۵۲ اسب‌ بخار نیرو در اختیار راننده قرار میدهد ودر عرض تنها ۳.۳ ثانیه اتومبیل رابه شتابی برابر با ۱۰۰ کیلومتر میرساند، فراری کالیفرنیا پس از گذشت ۷.۱ ثانیه بـه میزان ۱۶۰ کیلومتر در ساعت شتاب می گیرد و مدل ۲۰۱۷ این اتومبیل چیزی حدود ۲۱۰ هزار دلار قیمت دارد.

 

ماشین فراری ۴۵۸ ایتالیا

در بالا برای شـما از عشق پاریس هلیتون بـه فراری گفتیم ودر ادامه برای این کـه گفته‌مان رابه شـما ثابت کنیم بـه مدل‌هاي بیشتری از فراری‌هاي پاریس هیلتون اشاره خواهیم کرد. دراین زمینه میتوان از فراری ۴۵۸ ایتالیا نام برد کـه پاریس هیلتون افتخار سوار شدن بر این اسب چموش را دارد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

فراری ۴۵۸ ایتالیا همانند بیشتر خودرو هـای پرسرعت پیشرانه‌اي از نوع V8 دارد و ۵۶۲ اسب‌ بخار نیرو در اختیار راننده قرار می دهد. این اسب‌ تیزپر و چابک در عرض ۳.۳ ثانیه از سرعت صفر کیلومتر بـه میزان ۱۰۰ کیلومتر در ساعت سرعت میگیرد و پس از گذشت تنها ۷.۴ ثانیه سرعت این اتومبیل بـه ۱۶۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

 

ماشین فراری انزو

امیدواریم حرف مـا باور کرده باشید کـه پاریس هیلتون عاشق برند فراری اسـت، اگر باور ندارید برای شـما باید بگوییم کـه پاریس زیبا و دوست‌داشتنی درکنار فراری ۴۵۸ و فراری کالیفرنیا، یک دستگاه فراری انزو نیز بـه گاراژ شخصی‌اش اضافه کرده اسـت. این فراری نیرومند و سریع بـه یک پیشرانه V12 مجهز اسـت و ۶۵۰ اسب‌ بخار نیرو دارد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

فراری انزو در عرض ۳.۷ ثانیه از سرعت صفر بـه یک‌صد کیلومتر در ساعت شتاب می گیرد و با نهایت سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت پهنای جاده را می‌شکافد و بـه‌پیش می رود. این ماشین یکی از گران‌قیمت‌ترین خودرو هـای فراری اسـت و مدل ۲۰۱۹ فراری انزو حدود ۶۵۰ هزار دلار قیمت دارد. 

 

خودرو فراری لافراری

بـه جرأت می توانیم ادعا کنیم پاریس هیلتون اندازه‌اي فراری دارد کـه سال بـه سال هم وقت نمیکند سوار این خودروها شود، برای اثبات این ادعا باید بگوییم کلکسیون خودرو هـای فراری پاریس هیلتون شاهد یک دستگاه فراری لافراری نیز هست. این خودور پیشرانه‌اي V12 دارد و این موتور میزان ۷۸۹ اسب‌ بخار نیرو تولید میکنند.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

بـه لطف چنین قدرتی فراری لافراری در عرض تنها ۲.۵ ثانیه بـه میزان یک‌صد کیلومتر شتاب می گیرد و پس از گذشت ۴.۸ ثانیه سرعتی معادل ۱۶۰ کیلومتر در ساعت پیدا می کند. فراری لافراری از ۷ دنده خودکار بهره میبرد کـه این دنده‌ها بصورت دستی نیز قابل تعامل هستند. جالب اسـت بدانید در بین خودروهایی کـه فراری تولید کرده اسـت این فراری یکی از گران‌ترین آن ها اسـت و یک میلیون و چهارصد و بیست دلار معامله می شود.

 

این ماشین یکی از سریع‌ترین خودرو هـای دنیا اسـت و پایگاه اطلاعات خودروی آتو کار «Auto Cars» فراری لافراری را حتی از مک‌لارن پی‌وان و پورشه اسپایدر ۹۱۸ نیز چالاک‌تر و جذاب‌تر می داند. البته بعید می دانیم پاریس هیلتون در خصوص اطلاعات فنی فراری لافراری دانش خوبی داشته باشد و بـه‌احتمال زیاد ظاهر جذاب این فراری باعث شده تا یک دستگاه فراری لافراری رابه گاراژ خود اضافه کند.

 

ماشین جی‌ ام‌ سی یوکان هیبرید

محال ممکن اسـت بـه کلکسیون خودرو هـای سلبریتی‌ها نگاهی داشته باشید و چشم شـما بـه یک یا چند دستگاه شاسی‌بلند روشن نشود، پاریس هیلتون نیز برای این کـه از قافله سلبریتی‌هاي شاسی‌بلندسوار عقب نماند یک دستگاه جی‌.‌ام‌.‌سی یوکان هیبرید رابه گاراژ شخصی‌اش اضافه کرده اسـت. این اتومبیل بـه پیشرانه‌اي با ظرفیت ۶ لیتر از نوع V8 مجهز اسـت و ۳۳۲ اسب‌ بخار نیرو دارد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

جی‌.‌ام‌.‌سی یوکان هیبرید با ۴ دنده خودکار عرضه میشود و از آنجایی کـه با یک خودروی هیبرید و دوگانه طرف هستیم مصرف این ماشین نیز بسیار قابل قبول اسـت. جی‌.‌ام‌.‌سی یوکان هیبرید بـه لحاظ امکانات داخلی نیز یک خودروی لاکچری اسـت کـه برازنده سلبریتی زیبارویی مانند پاریس هیلتون بـه‌نظر میرسد و مدل ۲۰۱۳ این اتومبیل در بازارهای جهانی قیمتی حدود ۵۴،۱۴۵ دلار دارد. 

 

ماشین لکسوس ال‌ اف‌ ای

در بالا اشاره کردیم کـه پاریس هیلتون عاشق لکسوس ال‌.‌اف‌.‌اي اسـت،‌ انصافاً هم باید بـه سلیقه او در انتخاب این ماشین تبریک گفت چرا کـه لکسوس ال‌.‌اف‌.اي یک خودروی اسپرت تمام‌عیار بـه‌حساب می آید و پیشرانه‌اي از نوع V10 دارد. این پیشرانه نیرومند میزان ۵۵۳ اسب‌ بخار نیرو در اختیار راننده قرار می دهد و این ماشین را در عرض تنها ۳.۵ ثانیه بـه شتابی برابر با ۱۰۰ کیلومتر در ساعت میرساند.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

بیشترین سرعت لکسوس ال‌.‌اف‌.اي برابر با ۳۲۵ کیلومتر در ساعت اسـت و مدل ۲۰۱۲ این اتومبیل در بازارهای جهانی قیمتی برابر با ۳۵۰ هزار دلار دارد. لکسوس ال‌.‌اف‌‌.‌اي بـه لحاظ تجهیزات داخلی نیز یک خودروی کاملاً شیک و اشرافی اسـت و امکانات این ماشین بی شک نظر سلبریتی مشکل‌پسندی مانند پاریس هیلتون را جلب کرده اسـت.

 

ماشین لندروور رنج روور

لندروور رنج روور را در گاراژ هر سلبریتی میبینیم و کاملاً مشخص اسـت لندروور رنج روور چرا بـه یکی از گزینه‌هاي ثابت کلکسیون سلبریتی‌ها تبدیل شده اسـت. این ماشین نه‌تنها ظاهری شیک و جذاب دارد بلکه با تکیه بر پیشینه‌ و تجربه لندروور شاهد نسخه‌هاي جدیدی ازآن هستیم کـه از لحاظ امکانات، قدرت و هندلینگ حرف‌هاي زیادی برای گفتن دارند.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

در نتیجه پاریس هیلتون نیز با خرید یک دستگاه از این اتومبیل بـه جمع سلبریتی‌هاي لندروور رنج روور سوار پیوسته اسـت. این اتومبیل از پیشرانه‌اي با ظرفیت ۲.۰ لیتر بهره می برد کـه ۲۹۶ اسب‌ بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌‌دهد. شتاب و سرعت لندروور رنج روور نیز نسبت بـه دیگر خودرو هـای همقطارش کاملاً راضی کننده بـه‌نظر می رسد و این ماشین در عرض ۶.۴ ثانیه بـه سرعتی برابر با یک صد کیلومتر در ساعت می رسد.

 

خودرو لندروور رنج روور ایووک

سلبریتی‌هاي زیادی را سراغ داریم کـه لندروور رنج روور ایووک سوار می شوند کـه دراین زمینه میتوان بـه ویکتوریا بکام اشاره کرد، پاریس هیلتون نیز برای این کـه از ویکتوریا و دیگر سلبریتی‌ها عقب نماند یک دستگاه لندروور رنج روور ایووک رابه کلکسیون شخصی‌اش اضافه کرده اسـت.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

این اتومبیل بـه پیشرانه‌اي توربوشارژ مجهز اسـت و ۲۴۰ اسب‌ بخار نیرو دارد، لندروور رنج روور ایووک در عرض ۶.۶ ثانیه بـه سرعتی معادل ۱۰۰ کیلومتر در ساعت میرسد و پس از گذشت ۱۹.۸ ثانیه سرعت این ماشین برابر با ۱۶۰ کیلومتر در ساعت میشود. لندروور رنج روور ایووک با ۹ دنده خودکار و اتوماتیک راهی بازار شده اسـت و مدل ۲۰۱۷ این ماشین در بازار قیمتی حدود ۵۷ هزار دلار دارد.

 

ماشین لندروور دیسکاوری

انصافاً باید گفت حضور دو خودروی لندروور رنج روور ایووک و لندروور رنج روور در گاراژ پاریس هیلتون کفایت می کرد و مشخص نیست پاریس بـه چـه دلیلی یک دستگاه لندروور دیسکاوری را نیز بـه کلکسیون‌اش اضافه کرده اسـت. این اتومبیل بـه پیشرانه V6 مجهز اسـت و ۳۴۰ اسب‌ بخار نیرو دارد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

اگر از طرفداران برند لندروور باشید حتما بـه‌خوبی می دانید کـه لندروور دیسکاوری بـه لحاظ ظاهر و قیافه نیز خودروی بسیار شیک و جذابی اسـت و امکانات داخلی این اتومبیل نیز کیفیت طراحی بالایی دارند. لندروور دیسکاوری از سرعت صفر کیلومتر در ساعت پس از گذشت ۶.۳ ثانیه بـه سرعت یک‌صد کیلومتر در ساعت دست پیدا می کند و این اتومبیل بعد از ۱۶.۴ ثانیه سرعتی معادل ۱۶۰ کیلومتر در ساعت میگیرد.

 

ماشین بنتلی کانتیننتال جی‌ تی کابریولت

با مطالعه این لیست حتما با خودتان فکر کرده اید پاریس هلیتون بیشتر از تمامی خودروها، فراری را دوست دارد و بهمین دلیل هم هست کـه چندین دستگاه فراری در کلکسیون او بـه‌ چشم می خورد. اما جالب اسـت بدانید پاریس هیلتون هم مانند دیگر سلبریتی‌ها نتوانسته اسـت جلوی خودش را برای خرید خودرو هـای لوکس و لاکچری بنتلی بگیرید.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

بهمین دلیل نیز تا دل تان بخواهد در گاراژ پاریس هیلتون خودرو هـای رنگ و وارنگ بنتلی صف کشیده‌اند. دراین زمینه می توان بـه بنتلی کانتیننتال جی‌.‌تی کابریولت اشاره کرد، این اتومبیل کـه پاریس هیلتون بارها سوار آن دیده شده و کاملاً مشخص اسـت کـه علاقه زیادی بـه آن دارد از یک پیشرانه W12 بهره میبرد کـه ۶۲۶ اسب‌ بخار نیرو دارد.

 

خودرو بنتلی کانتیننتال جی‌ تی صورتی

حتما شـما هم بـه‌خوبی میدانید کـه دختران جوان علاقه زیادی بـه رنگ صورتی دارند و پاریس هیلتون نیز برای این کـه رخت و لباسش رابا خودرویی کـه سوار میشود بـه‌اصطلاح سِت کند یک دستگاه بنتلی کانتیننتال جی‌.‌تی صورتی بـه گاراژ‌اش اضافه کرده اسـت. این ماشین از پیشرانه W12 بهره میبرد و یکی از سریع‌ترین خودرو هـای بنتلی بـه‌حساب می آید.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

بنتلی کانتیننتال جی‌.‌تی حدود ۶۲۶ اسب‌ بخار نیرو دارد و این اتومبیل در عرض تنها ۳.۳ ثانیه بـه شتابی معادل با صد کیلومتر در ساعت میرسد، این بنتلی سریع و چابک پس از گذشت۸.۱ ثانیه سرعتی برابر با ۱۶۰ کیلومتر در ساعت پیدا میکند. این بنتلی صورتی و زیبا با ۸ دنده اتوماتیک و دستی راهی بازار شده اسـت و مدل ۲۰۱۹ آن قیمتی حدود ۲۲۵ هزار دلار دارد.

 

ماشین بنتلی مولسان

وقتی برای شـما گفتیم کلکسیون خودرو هـای پاریس هیلتون از بنتلی چیزی کم ندارد ممکن اسـت باور نکرده باشید اما مطمئن باشید سلبریتی دیگر را سراغ نداریم کـه تا این اندازه بـه بنتلی علاقه داشته و خودرو هـای مختلف این برند رابه گاراژ شخصی‌اش اضافه کرده باشد. برای اثبات این ادعا باید بـه بنتلی مولسان پاریس هیلتون اشاره کنیم.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

همان‌گونه کـه با سلیقه پاریس آشنا شدیم این بنتلی نیز بـه رنگ صورتی درآمده و بـه‌رغم ظاهر دخترانه‌اي کـه دارد با یک خودروی سریع و نیرومند طرف هستیم. بنتلی مولسان از پیشرانه V8 بهره برده اسـت و این موتور چیزی حدود ۵۰۵ اسب‌ بخار نیرو در اختیار راننده قرار میدهد تا بـه شتابی برابر با ۱۰۰ کیلومتر در ساعت در عرض ۵.۱ ثانیه دست پیدا کند.

 

ماشین بنتلی بروکلند

بعید می دانیم برند بنتلی مشتری سلبریتی همانند پاریس هیلتون داشته باشد و انتظار میرود با توجه بـه بنتلی‌هایي کـه پاریس از این برند خریداری کرده اسـت بـه یکی از بهترین مشتری‌هاي برند بنتلی تبدیل شده باشد. در همین راستا یک دستگاه بنتلی بروکلند نیز در گاراژ پاریس هیلتون جا خوش کرده اسـت. این ماشین پیشرانه‌اي از نوع V8 دارد و ۵۳۰ اسب‌ بخار نیرو تولید میکند.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

جالب اسـت بددانید بنتلی بروکلند بـه لحاظ اندازه از بنتلی کانتیننتال بزرگ تر اسـت و این ماشین برای مشتریان خاصی طراحی شده کـه بـه دنبال کارآیی بالا و امکانات اشرافی هستند. پاریس هیلتون طبع معمول این بنتلی شیک و زیبا رابه رنگ صورتی سفارش داده اسـت. بنتلی بروکلند با ۶ دنده دستی و اتومات راهی بازار می شود و قیمت آن چیزی حدود ۳۴۰ هزار دلار اسـت.

 

ماشین بنتلی کانتیننتال فلایینگ اسپار

پاریس هیلتون برای این کـه بـه دیگر سلبریتی‌ها ثابت کند هیچ‌کدام انها بـه لحاظ داشتن خودرو هـای بنتلی حریف او نمی‌شوند یک دستگاه بنتلی کانتیننتال فلایینگ اسپار رابه کلکسیون شخصی‌اش اضافه کرده اسـت. این اتومبیل بـه پیشرانه V8 مجهز اسـت و ۵۲۱ اسب‌ بخار نیرو تولید میکند.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

بنتلی کانتیننتال فلایینگ اسپار ار عرض ۴.۳ ثانیه از صفر کیلومتر بـه شتابی برابر با یک‌صد کیلومتر در ساعت میرسد و پس از گذشت ۱۰.۵ ثانیه سرعتی برابر با ۱۶۰ کیلومتر در ساعت پیدا میکند. این ماشین با هشت دنده اتوماتیک و دستی راهی بازار شده اسـت ودر بازارهای جهانی قیمتی حدود ۲۳۴ هزار دلار دارد.

 


 

بیوگرافی کوتاه از پاریس هیلتون

 

پاریس ویتنی هیلتون زاده ۱۷ فوریه ۱۹۸۱ هنرپیشه، خواننده و مدل آمریکایی اسـت. او در نیویورک بـه دنیا آمد. پاریس هیلتون از وارثان و دختر ریچارد هیلتون صاحب هتل‌هاي زنجیره‌اي هیلتون اسـت. مادرش کیتی در شبکه ان بی سی ایالات امریکا یک برنامه تلویزیونی دارد کـه در آن آداب زندگی اشرافی رابه ۱۴ حریف آموزش می دهد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

پاریس هیلتون درخانواده اي اشرافی بزرگ شد و زندگی کرد . او برای جشن تولد ۲۱ سالگی خود پنج میهمانی در پنج شهر گرفت: نیویورک، لاس وگاس، لندن، لس آنجلس و توکیو. 

 

ماجرای خواستگاری پاریس هیلتون

خواستگاری با تم زمستانی از پاریس هیلتون در کوههای سفیدپوش و پیست اسکی اسپن کلرادو وی را غافلگیر کرد کریس زیلکا هنرپیشه و مانکن ۳۲ ساله آمریکایی اوایل ماه ژانویه ۲۰۱۸ با تقدیم حلقه دو میلیون دلاری از پاریس خواستگاری کرد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

حلقه پاریس دارای یک الماس ۲۰ قیراطی گلابی شکل بودو آن قدر پاریس را هیجان زده کرد کـه در کسری از ثانیه پاسخ بله رابه کریس داد. آن ها بـه زودی قرار اسـت تاریخ جشن نامزدی خودرا اعلام کنند.

 

داستان پاریس هیلتون

داستان او، داستانی از جنس سلبریتی هاي الکی مشهور اسـت. سلبریتی هایي کـه نه هنر انها و ظرفیت هاي خلاقیت و نو آوری در کسب و کار، هیچ کدام زمینه شهرتش را فراهم نکرده و هم چون تیفانی ترامپ «دختر دونالد ترامپ»، سیاست و ثروت، سبب معروفیتش شده اسـت. دختر سی و شش ساله صد و هفتاد و یک سانتیمتری نیویورک، در عرصه بازیگری و خوانندگی و فعالیت رسانه اي تا حدودی مشهور اسـت.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

اما آن چـه بر شهرتش تاثیر گذاشته، ثروت افسانه اي پدر اسـت کـه بـه وی و خواهر و برادرش بـه ارث رسیده اسـت. او یکی از واثان ثروت ۴ میلیارد دلاری ریچارد هیلتون، هتلدار مشهور کشور آمریکا اسـت کـه امروزه بخشی از فعالیت کسب و کارش را در زمینه طراحی و تولید لوازم آرایش و بهداشتی و هم چنین پوشاک هدایت می کند.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

انتشار فیلمی غیر اخلاقی از پاریس هیلتون درسال ۲۰۰۴ میلادی، تاثیر زیادی در کاهش معروفیتش داشت کـه اکنون بعد از سال‌ها ازآن رویداد، بـه تلخی ازآن یاد می کند. بـه هرحال، زندگی پاریس هیلتون و بخشی از فعالیت هاي ایشان را می‌توانید در سایت PARISHILTON.COM دنبال نمایید.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

پاریس هیلتون بیش از ۱.۵ میلیارد دلار در چند سال اخیر بـه واسطه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی و هم چنین پوشاک تحت برند خودش کـه در فروشگاه هاي زنجیره اي پاریس هیلتون در سراسر دنیا عرضه میشود، درامد کسب کرد. او ۴۴ فروشگاه در سراسر جهان دارد و از کیف دستی زنانه تا لوازم آرایشی و هم چنین کفش و عطر، تولید دارد.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

پاریس هیلتون بـه پرداخت هاي سرسام آور برای جشن هاي تولدش با دوستان مشهور اسـت کـه تنها دریک مورد درسال ۲۰۰۵ میلادی، بیش از ۳۰۰ هزار دلار برای برنامه ریزی جشن هزینه کرد. بهمین خاطر، علاثه بسیاری بـه طراحی مد و لباس و متفاوت بنظر رسیدن دارد کـه وی را سوژه خوبی برای مجلات سبک زندگی بـه خصوص مد و لباس می کند.

ماشین های لاکچری پاریس هیلتون + بیوگرافی و حواشی زندگی او

او گر چـه جوایز زیادی در عرصه هنر دریافت کرده اما هیچوقت موفق بـه دریافت جوایز Golden Globe و Germmy نشده اسـت. پاریس هیلتون علاقه زیادی بـه شبکه هاي اجتماعی دارد. بـه گونه اي کـه بیش از ۲۹ هزار توییت در شبکه توییتر منتشر کرده و قریب بـه ۱۷ میلیون فالور دارد. او ظرف پنج سال اخیر، بیش از ۲۶۰۰ عکس از خود و محصولاتش دراین شبکه بـه اشتراک گذاشته اسـت.

 

اشتراک مطلب


نظر شما

نام شما * آدرس سایت یا وبلاگ شما